Техническият университет-София – партньор на Innowave Summit 2019

CS_InnowaveSummit_WEB.jpg

Остават по-малко от 30 дена до началото на най-мащабната технологична и бизнес конференция в Югоизточна Европа!

Посетители и гости събитието ще бъдат над 5000 собственици, управители и мениджъри на фирми, представители на бизнеса и startup-и от 28 държави.
Специално за вас екипа на Innowave Summit споделя 10 съвета, които ще ви помогнат да извлечете максимума от едно събитие за вас и вашия бизнес.
Посети събитието, на което ще научиш:

• Как да развиеш цялостна маркетингова стратегия за твоя бранд
  • Кои са най-ключовите елементи в добрия копирайтинг
  • Как да генерираш идеи и да ги превръщаш в реални бизнеси
  • Кои са най-важните елементи за успешната Фейсбук кампания
  • Защо SEO е важен за твоята дигитална стратегия
  • Как успешно да затвориш една бизнес сделка
  • Как да влияете на хората около вас
  • Кои са следващите трендове в Социалните мрежи
  • Как да навлезем на световните пазари

И още полезни и приложими тактики и стратегии, които да изстрелят БИЗНЕСА ТИ!

www.innowavesummit.com

Промо видео за Innowave Summit 2019 вижте тук

Innowave Summit 2019 е една от най-важните високотехнологични конференции в Югоизточна Европа, фокусирана основно върху цифровизацията на бизнеса и публичния сектор. Основният акцент е поставен върху иновациите в областта на маркетинга, продажбите, електронната търговия и всички други сектори. Събитието ще се състои на 18 и 19 октомври 2019 с акцент ускоряване на дигиталната трансформация на българската икономика, укрепване на партньорствата с европейски и световни дигитални пионери и лидери.

Общата визия на организаторите на събитието и мрежата, която ги подкрепя е България да се превърне във водещ дигитален и иновационен център. Основната цел е да се насърчи творческото и иновативно мислене и да се създат благоприятни условия, в които участниците да могат да обменят информация за успешни бизнес-модели, опит и най-добри практики. Заедно с Европейската комисия и Startup Europe ще се подберат и популяризират 300 европейски проекта и 20 европейски ScaleUps с най-добри перспективи за развитие пред тях.

Innowave Summit 2019 се организира с подкрепата на Startup Europe (инициатива на Европейската комисия).

Специално за участниците от Технически университет се предоставя Промо код с 20 % отстъпка.

Допълнителна информация и условията за участие можете да видите тук

Промо видео за Innowave Summit 2019 вижте тук