Резултати от проведената процедура за Институционална акредитация на Технически университет - София

akreditaciq3.jpg

Уважаеми колеги преподаватели, служители, докторанти  и студенти,

Щастлив съм, че имам привилегията да Ви уведомя, че завърши институционалната акредитация на ТУ-София и че оценката, дадена ни от НАОА, е  9,56  -- това  е най-високата оценка на български университет в момента. Институционалната акредитация отразява комплексно работата на университета. Тя обхваща всички дейности в него, като се започне от учебната дейност, международната дейност, кадровата политика, научно-изследователската работа, а също така и всички други дейности в университета. Високата оценка е резултат от работата на всички нас.

Затова искам да благодаря на всички, работещи за издигане на равнището на преподаването и научните изследвания в Техническия университет-София, и да Ви пожелая много здраве и нови лични и професионални успехи.

Ние сме най-добри!!! Честито!!! И да си пожелаем и след 6 години, на следващата институционална акредитация, пак да сме първи!!

Зам. Ректор по учебната дейност и акредитацията,

Проф. Любомир Димитров

Писмото от НАОА, може да видите тук.