Споразумение за сътрудничество със Словашкия технически университет – Братислава

sutrudnichestvo_Slovashki_universitet.jpg

На официална церемония в Президентския дворец в Братислава, в присъствието на президентите на Република България и Словашката република, Техни Превъзходителства Румен Радев и Андрей Киска, ректорът проф. д.т.н. инж. Георги Михов подписа на 19-ти юни Споразумение за сътрудничество на ТУ – София със Словашкия технически университет – Братислава. Проф. Михов беше член на официалната делегация на Президента, а подписването - част от програмата на посещението в Словакия.

На същата церемония бяха подписани споразумения и между Българската телеграфна агенция и Словашката телеграфна агенция, както и между УНСС и Икономическия университет – Братислава.