Подкрепа за реновирането на университетския музей

museum1.jpg

Уважаеми възпитаници, приятели и партньори на ТУ-София,

Уважаеми преподаватели, студенти и служители,

Информираме Ви, че кампанията по набиране на средства за реновиране на университетския музей продължава.

Сърдечно благодарим за оказаната финансова подкрепа от:

• „Енергоремонт Холдинг АД, с изп. директор инж. Т. Осиковски - възпитаник на ТУ-София;
  • „Сименс България“ ЕООД;
  • „Дунарит“ АД
  • „ЕМКО“ ООД;
  • Фесто Производство“ ЕООД;
  • „Mениджмънт Бизнес Машин(M&BM) ООД, с управители Зоя и Павел Петрови - възпитаници на ТУ-София;
  • проф. Георги Михов - ректор на ТУ-София;
  • инж. Койчо Русев възпитаник на ТУ-София;
  • инж. Ирина Радоева възпитаник на ТУ-София;
  • инж. Лидия Шулева - възпитаник на ТУ-София;
  • инж. Максим Бенвенисти възпитаник на ТУ-София;
  • инж. Румен Трифонов - възпитаник на ТУ-София

Благодарности за подкрепата изказваме и на:

• инж. Венцислав Славков - възпитаник на ТУ - София и управител на фирма „СПЕСИМА“ООД
  • Машинно технологичен факултет с декан проф. Г. Тодоров;
  • Катедра „Инженерен дизайн“, Машиностроителен факултет, с ръководител доц. Г. Червендинев;
  • „Националното училище за танцово изкуство“ с директор Бойко Неделчев
  • инж. Амелия Димитрова и инж. Александър Димитров - възпитаници на ТУ-София и издатели на интернет - базираната информационна медия Инженер.bg

Подкрепа получихме и от още други наши възпитаници, които желаят да запазят анонимност!

За тези които все още не са, но желаят да го направят - подкрепата си може да изразите по различен начин, включително и като внесете средства по банков път по сметката на ТУ - София:

IBAN: BG89 BNBG 9661 3100 1036 01, BIC: BNBG BGSD в БНБ /за реновирането на университетския музей/.

С признателност към Вашите добри намерения.

Заедно ние успяваме!

Екипът на център „Кариера и възпитаници (алумни)"