Изложение на работодатели „Дни на кариерата ” 2018

1_dni.jpg

За тринадесета поредна година на територията на ТУ-София ще се проведе изложението на работодатели „Дни на кариерата“. То ще се състои в рамките на три дни – 23 и 24 октомври 2018 г. с гр. София и на 25 октомври 2018 г. – във филиала на ТУ-София в гр. Пловдив и във „Факултет и Колеж“ – гр.Сливен. В  събитието ще се включат повече от 120 на брой участници, от различни бизнес сектори, от направленията по които ТУ-София обучава.

По време на изложението работодателите ще представят своите дейности пред студентите и преподавателите, ще предложат стажантски позиции, работни места и стипендиантски програми на младите специалисти.

Изложението в ще се проведе в три учебни корпуса на ТУ-София – 1-ви, 2-ри и 12-ти.

Официалното откриване ще се състои на 23 октомври, от 10:00 часа, в централното фоайе на 12-ти учебен корпус.

Център „Кариера и възпитаници (Алумни)“ на ТУ-София е основен организатор на събитието.

По време на събитието студентите на ТУ-София ще имат възможността да получат „Наръчник за стажуване“, книжно тяло, предоставено от партньорите ни Съвета на жените на бизнеса в България.

За повече информация: Сайта на център „Кариера и възпитаници (алумни)“ - http://career-alumni.tu-sofia.bg/,

FB страницата на център „Кариера и възпитаници (алумни)“ - Център "Кариера и възпитаници" на ТУ-София

Очакваме Ви!