"Дни на роботиката" 2017

1fb_event_cover.png

Студентски Клуб "Роботика" към Студентски Съвет на Технически Университет - София за поредна година организира “Дни на Роботиката 2017” и има честта да Ви покани да се присъедините към събитието.

• Дата на провеждане: 20 и 21 март 2017
  • Място на провеждане: 12 учебен корпус на ТУ - София

Събитието се състои от две части. Първата е конферентна и се провежда на 20 март (понеделник), а втората е състезателна и се провежда на 21 март (вторник).

Конферентна част:

По време на конферентната част, всеки заявил участие може да изнесе презентация с продължителност 15-20 минути (за по-дълги презентации предварително да бъде упоменато и уточнено времето). Програмата за тази част ще бъде ясна след като се получи потвърждение от всички участници.

Състезателна част:

Регистрацията на роботи става чрез онлайн формата, която ще бъде публикувана на сайта на СКР. Всеки заявил участие може да се състезава в следните категории:

• Шоу с дронове(SpaceR)
  • следене на линия (собствени)
  • следене на линия (платформа)
  • 2D лабиринт
  • 3D лабиринт
  • мини сумо(10x10)
  • Edge detector (собствени)
  • лични разработки

Повече информация за събитието може да намерите на адрес: Фейсбук събитие.

За участие вижтеРегистрация.  и  Правила.

Карта: